szafka sterowniczaAwaria systemu automatyki czy rozdziału mocy w dużym zakładzie produkcyjnym mogłaby spowodować przestój, a co za tym idzie – ogromne straty dla firmy. Z tego względu aparaturę w tego typu zakładach umieszcza się w jednym miejscu, ochraniając ją dodatkowo szafą sterowniczą. To właśnie dzięki szafom sterowniczym delikatna aparatura jest chroniona przed środowiskiem zewnętrznym i ma zapewnioną odpowiednią temperaturę i wilgotność powietrza do pracy. Jednym słowem: szafa zapewnia bezpieczeństwo pracy urządzeń, zmniejsza ryzyko awarii i pozwala na zachowanie wymaganych wartości parametrów elektrycznych, takich jak napięcie, prąd i moc.

elektrykaWymiana instalacji elektrycznej to przedsięwzięcie, które należy dobrze zaplanować. Na taką wymianę decydują się zwłaszcza mieszkańcy starszych budynków, zazwyczaj jako jeden z etapów gruntownego remontu. Jak wygląda takie przedsięwzięcie i jak się do niego przygotować?

Elektryk Za GranicaU dobrego elektryka, niezależnie od miejsca, w którym pracuje, najważniejsze są kompetencje, a znajomość języka obcego stoi na dalszym miejscu. Jest w tym oczywiście trochę prawdy, natomiast posługiwanie się językiem kraju, w którym się pracuje, niewątpliwie pomaga w karierze zawodowej, a w niektórych sytuacjach jest wręcz konieczne.

Jesteśmy częścią WRO GRUPPE:
wrogruppe
© 2021 WRO GRUPPE
Jesteśmy częścią WRO GRUPPE:

WROGRUPPE 2020 New
© 2021 WRO GRUPPE