Polska

 

Strategia Grupy Wrosystem wypracowana na przestrzeni 12 lat, zdobyte doświadczenie w zakresie elektrotechniki, chęć dalszego rozwoju, a także umiejętność podążania za najnowocześniejszymi rozwiązaniami i technologiami pozwoliły nam znaleźć się w czołówce polskich liderów branży, realizujących projekty głównie na rynku zachodnim. 

Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania, które łączą wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie w branży. 
•    Klient określa cele,
•    Wspólnie oceniamy sytuację,
•    Najlepsze rozwiązania wprowadzamy w życie.

Indywidualne podejście do klienta, przy zachowaniu standardów najwyższej jakości, jest gwarantem sukcesu realizowanych projektów. Stosowane przez nas szczegółowe procedury i harmonogramy prac, eliminują ryzyka błędnej kalkulacji oraz umożliwiają kontrolę projektu na każdym jego etapie. Celowa, dobrze zaplanowana organizacja pracy pozwala na efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów i realizację wielu przedsięwzięć równocześnie.

Zaangażowanie naszego doświadczonego zespołu, odpowiedzialność za podejmowane działania i efektywne współdziałanie gwarantują wysoką jakość oferowanych przez nas usług.
Systematyczne szkolenia pracowników zapewniają wiedzę i umiejętności konieczne do osiągania właściwych efektów w zakresie realizowanych projektów. Od lat jesteśmy członkami Korporacji Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD www.kpbunibud.pl, w ramach której uczestniczymy w seminariach, konferencjach pozwalających dostosować organizację pracy i zakres oferowanych usług do realiów rynku UE i obowiązujących, europejskich przepisów prawa.

Dbamy o satysfakcję klienta i stabilną rentowność. Konsekwentne dążenie do wyznaczonych celów, poprzez personalizację realizowanych projektów, przekłada się na zdobywanie zaufania kolejnych klientów. Posiadamy rekomendację Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl. Wspieramy inicjatywy na rzecz rozwoju i promocji polskich przedsiębiorstw jako Partner Strategiczny Przedsiębiorców.pl www.przedsiebiorcy.pl. 

To właśnie zaufanie, odpowiedzialność, profesjonalizm i ukierunkowanie na potrzeby klienta są fundamentem niezawodnych usług oferowanych przez Grupę Wrosystem.

Copyright © 2019 WROSYSTEM

Please publish modules in offcanvas position.