Nowa firma, nowe możliwości – poznaj WRO-SYSTEM Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, iż do naszej rodziny WRO dołączyła firma WRO-SYSTEM Sp. z o.o. Jej siedziba znajduje się w Warszawie, a biuro handlowo-projektowe zlokalizowane jest w Katowicach.

Firma WRO-SYSTEM Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie instalacji niskoprądowych koncentrując swoją aktywność w następujących obszarach:


- Technologie budynkowe: projektowanie i wykonawstwo instalacji niskoprądowych.
- Systemy sterujące: rozwiązania użytkowe oparte na najnowszej technologii sterowników.
- Oprogramowanie: projektowanie i tworzenie oprogramowania, integrowanie dedykowanych systemów informatycznych wraz z niezbędną infrastrukturą oraz doradztwo w zakresie wdrażania i rozwoju aplikacji.
- Usługi: doradztwo, szkolenia, serwis urządzeń i systemów, serwis serwerów, komputerów i osprzętu, IT outsourcing, usługi internetowe.

 

Firma WRO-SYSTEM Sp. z o.o. występuje jako główny dostawca lub wykonawca bezpośrednio do Klienta końcowego. Świadczy również swoje usługi jako podwykonawca przejmując odpowiedzialność za ściśle określony zakres prac.

 

Poznaj ofertę WRO-SYSTEM Sp. z o.o.

 

Kontakt:

Biuro handlowo-techniczne WRO-SYSTEM Sp. z o.o.

ul. Modelarska 18 lok. 225

40-142 Katowice

 

Tel. +48 32 351 17 50

Fax. +48 32 351 17 65

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.