Uroczyste otwarcie naszej nowej siedziby

Otwarcie14 września nastąpiło uroczyste otwarcie nowej siedziby naszej firmy, której adres od dzisiaj to ul. Feliksa Nowowiejskiego 31, Pruszcz Gdański.
Uroczystość otworzył założyciel i właściciel Grupy Wrosystem Pan Piotr Wróblewski, który powitał serdecznie zebranych gości.

Tego dnia mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli władz samorządowych, organizacji pracodawców oraz organizacji branżowych, a także partnerów biznesowych, z którymi współpracujemy.
Słowa uznania i gratulacje przekazał Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Pan Janusz Wróbel oraz Starosta Gdański Pan Stefan Skonieczny, który wystąpił również w imieniu Pana Marszałka Województwa Pomorskiego Pana Mieczysława Struka.

Po poświęceniu budynku przez księdza Ludwika z gdańskiej Parafii Św. Brygidy nastąpił moment, na który wszyscy czekali: UROCZYSTE PRZECIĘCIE WSTĘGI.

Po nowym obiekcie oprowadził Pan Piotr Wróblewski prezentując piękne wnętrza naszej siedziby.
Po części w Pruszczu Gdańskim goście zostali zaproszeni na dalszą część uroczystości do Hotelu nad Wisłą. W miłej atmosferze wspominaliśmy, jak wyglądały początki naszej firmy, ale też cieszyliśmy się z osiągnięć i dokonań Wrosystem.

Dla pracowników, którzy mogą pochwalić się znaczącym stażem pracy w firmie - wręczone zostały pamiątkowe statuetki i dyplomy. Dyplomami uhonorowane zostały również osoby i firmy, które miały swój wkład w powstanie oraz wygląd i i aranżację naszej siedziby w Pruszczu. Dalsza część wieczoru upłynęła nam na wspólnej zabawie...
Bez wątpienia 14 września 2019 na długo pozostanie w pamięci. Był to wyjątkowy dzień, który spędziliśmy w gronie przyjaciół, współpracowników i partnerów naszej firmy.
Bo siła Wrosystem to ludzie!!!