Miło nam zakomunikować, iż firma Wrosystem uhonorowana została zaszczytną nagrodą "Firma VIP-a 2019" przyznaną przez prestiżowy Magazyn VIP. Uroczyste wręczenie statuetki odbyło się podczas Gali VIP, która połączyła różne branże i sfery życia publicznego, od kultury, przez ochronę zdrowia i samorząd, po szeroko rozumiane środowisko przedsiębiorczości.

14 września nastąpiło uroczyste otwarcie nowej siedziby naszej firmy, której adres od dzisiaj to ul. Feliksa Nowowiejskiego 31, Pruszcz Gdański.
Uroczystość otworzył założyciel i właściciel Grupy Wrosystem Pan Piotr Wróblewski, który powitał serdecznie zebranych gości.

Jako partner wspierający gdański klub Gedania 1922 mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu historyczno-sportowym. 7 września rozegrany został mecz, który z powodu wybuchu II wojny światowej nie odbył się. Naprzeciwko siebie stanęły zespoły Gedania Gdańsk - Lechia Lwów. Wynik końcowy to 3:1 dla naszego partnera - Gedanii.

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego oddziału, gdzie uzyskać można informacje zarówno o naszej firmie, jak również o możliwościach i warunkach zatrudnienia. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Page 1 of 2

Copyright © 2019 WROSYSTEM

Please publish modules in offcanvas position.