wrosystem elektryk praca
Jesteśmy firmą z ponad 11-letnim doświadczeniem, działającą w branży elektrotechnicznej na terenie całej Europy. Jako samodzielny wykonawca oraz podwykonawca z zakresu instalacji elektrycznych prowadzimy prace w budownictwie przemysłowym, w halach produkcyjnych, w budynkach mieszkaniowych, budynkach użyteczności publicznej oraz na statkach. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem oraz parkiem maszyn, który umożliwia nam realizacje wyznaczonych przez Państwa celów i zadań. 

Rozwinęliśmy się do rangi profesjonalnego przedsiębiorstwa dzięki ludziom, którzy są filarem naszej firmy. Nasi pracownicy poprzez swoje zaangażowanie, doświadczenie i kompetencje przyczyniają się do wspólnego sukcesu. Ze szczególną dbałością dobraliśmy zespół składający się z ponad 200 wykwalifikowanych elektryków i elektromonterów, którzy realizują obecnie równocześnie kilka projektów na terenie Europy Zachodniej. 

Naszym priorytetem jest realizacja stawianych nam celów według najwyższych standardów i norm w naszej branży oraz obowiązującego prawa budowlanego.

Nie boimy się trudnych i nietypowych zadań.
 
                                                                          podpis