wrosystem pracodawca roku smallPodczas Wielkiej Gali "30 lat Wolności RP" Właściciel firmy Wrosystem Pan Piotr Wróblewski odebrał zaszczytną nagrodę "Pracodawca Roku 2019". Tytuł ten jest uhonorowaniem naszych dotychczasowych działań i przede wszystkim ciężkiej pracy osób, dzięki którym marka Wrosystem jest znana i ceniona w kraju, jak również poza jego granicami.

WrosystemCup logo16 czerwca na terenie gdańskiego Klubu Sportowego Gedania odbył się I POMORSKI TURNIEJ WROSYSTEM CUP.

Cieszymy się, że będąc Partnerem turnieju - mogliśmy współtworzyć inicjatywę, której ideą jest propagowanie ducha sportu wśród dzieci.

gedania wrosystem2Z dumą pragniemy poinformować, iż zostaliśmy partnerem cieszącego się poważaniem i uznaniem klubu Gedania 1922 Gdańsk.
Oficjalne podpisanie umowy miało miejsce na zakończenie Piłkarskiej Ligii Portowej - wydarzenia, podczas którego w duchu sportowej rywalizacji konkurowały ze sobą amatorskie zespoły, w tym również zespół złożony z naszych pracowników.

Karat WROSYSTEMZa nami III edycja prestiżowego i cieszącego się dużą popularnością Karate Grand Prix Arawaza Cup, w którym wzięło udział prawie 300 karateków z Polski i z zagranicy w różnym wieku.

pozarski mieczyslawW tym roku mija sto lat od powstania Stowarzyszenia Elektryków Polskich - organizacji ważnej i cenionej w naszej branży. Jednym z głównych wydarzeń obchodów 100-lecia będzie odsłonięcie pomnika-ławeczki pierwszego prezesa SEP i dziekana Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej – prof. Mieczysława Pożaryskiego*. Projekt pomnika został zaakceptowany w konsultacjach społecznych w środowisku członków SEP i elektryków.