wrosystem konferencja 2018 31 lutego odbyło się spotkanie pracowników Wrosystem, odpowiedzialnych za kluczowe obszary funkcjonowania firmy. Dokonując podsumowania roku 2018 m.in. w kontekście: liczby projektów, w które się zaangażowaliśmy, wykonawców, którzy chcą z nami współpracować, jak również wzrostu zatrudnienia w naszej firmie - doszliśmy do wniosku, iż do zrealizowania założonych przez nas celów niezbędna jest aktualizacja obowiązujących zasad funkcjonowania firmy.

WroSystem 3W warszawskim Sangate Hotel Airport odbyło się spotkanie członków Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl, do której należy firma Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

Uroczystość ta była okazją do podsumowania i zaprezentowania osiągnięć firm członkowskich.

W gronie pracowników i partnerów spotkaliśmy się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, aby wspólnie spędzić ten wyjątkowy czas łamiąc się opłatkiem i składając sobie świąteczne życzenia.

Był to także moment na podsumowanie kończącego się roku, który był dla nas niezwykle intensywny. Nowe projekty, których się podjęliśmy, zwiększenie zatrudnienia, otwarcie łódzkiego oddziału firmy - to raptem kilka z wielu naszych działań, które umocniły markę naszej firmy zarówno w kraju, jak również poza jego granicami - głównie na rynku niemieckim.

Fundacja Latawiec - WROSYSTEMCieszymy się, że mogliśmy wesprzeć Fundację LATAWIEC, która podczas tegorocznej Gali „Polska Przedsiębiorczość 2018” zorganizowała aukcję charytatywną, z której fundusze zostaną przeznaczone na rzecz utworzenia Specjalnej Szkoły Podstawowej dla dzieci z autyzmem (http://fundacjalatawiec.pl/).

Polska Przedsiębiorczość WROSYSTEM22 czerwca 2018 w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się Wielka Gala Polska Przedsiębiorczość, której organizatorem była Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl,
Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości. Mieliśmy przyjemność uczestniczenia w tej uroczystości jako Partner Strategiczny.