Pracownik biurowy z językiem niemieckim / Księgowa(-wy)

Nr ref.: 04/2018
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
•    Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do programu Comarch Altum,
•    Wystawianie niemieckich faktur (w tym usługi budowlane),
•    Kontakt z niemieckimi urzędami, bankami i kontrahentami (pisanie pism i rozmowy telefoniczne),
•    Rozwiązywanie niezgodności w dokumentach,
•    Uzgadnianie rozrachunków.

Wymagania:
•    Doświadczenie na podobnym stanowisku z niemiecką dokumentacją,
•    Znajomość j. niemieckiego na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny,
•    Mile widziana znajomość zasad rozliczania w systemie planu kont,
•    Mile widziana znajomość programu Comarch Altum,
•    Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
•    Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia,
•    Dobra organizacja pracy, elastyczność i otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:
•    Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
•    Pracę w 11-letniej firmie, zajmującej się budową instalacji elektrotechnicznych,
•    Wsparcie niemieckiego biura rachunkowego i doradcy podatkowego,
•    Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
•    Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Szczegółowe informacje na temat oferowanej pracy pod numer telefonu: +48 660 588 071.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane maile.