Kosztorysant / Projektant w branży elektrotechnicznej

Nr. ref.: 03/2018
Miejsce pracy: Polska / Niemcy

Opis stanowiska:
•    Sporządzanie kosztorysów na podstawie przedmiarów lub rysunków technicznych,
•    Opracowywanie dokumentacji technicznych,
•    Tworzenie zestawień, analiza rentowności,
•    Ścisła współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi uczestnikami projektu.

Wymagania:
•    Wykształcenie techniczne (elektrotechnika lub podobne),
•    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
•    Umiejętność czytania dokumentacji technicznych,
•    Umiejętność sporządzania przedmiarów robót na podstawie dokumentacji technicznej,
•    Mile widziana znajomość j. niemieckiego (w szczególności branżowego słownictwa technicznego),
•    Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel),
•    Mile widziana znajomość programów do kosztorysowania,
•    Prawo jazdy kat. B,
•    Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
•    Odpowiedzialność, skrupulatność i zaangażowanie w realizację zadań.

Oferujemy:
•    Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (możliwość zatrudnienie w niemieckiej spółce),
•    Pracę w firmie z 11-letnim doświadczeniem, zatrudniającej ponad 200 osób,
•    Pracę przy realizacji ciekawych projektów,
•    Możliwość pracy zdalnej dla osób zamieszkałych poza województwem pomorskim oraz delegacje zagraniczne,
•    Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział
w szkoleniach,
•    Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Szczegółowe informacje na temat oferowanej pracy pod numer telefonu: +48 660 588 071.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane maile.