Inżynier budowy w branży elektrotechnicznej

Miejsce pracy: Biskupiec
Nr ref.: 01/2018

Opis stanowiska:
•    Kontrola i koordynacja robót budowlanych z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
•    Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz przedmiarów budowlanych,
•    Sporządzanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,
•    Aktywna współpraca z Kierownikiem realizującym inwestycję.

Wymagania:
•    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
•    Wykształcenie kierunkowe (mile widziane wykształcenie wyższe),
•    Prawo jazdy kat. B,
•    Umiejętność czytania elektrycznej dokumentacji technicznej,
•    Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel),
•    Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w realizację zadań.

Oferujemy:
•    Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
•    Zatrudnienie na podstawie dogodnej dla pracownika formy umowy,
•    Przyjazną i otwartą atmosferę pracy w firmie z 11-letnim doświadczeniem.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Szczegółowe informacje na temat oferowanej pracy pod numer telefonu: +48 660 588 071.

Dołącz do naszego zespołu

Wybierz plik...

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane maile.