Samodzielny/a Księgowy/a

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref.: 11/2018

Twoje obowiązki:
•    Wystawianie faktur sprzedaży na podstawie danych dostarczanych przez komórki merytoryczne,
•    Ewidencja dokumentów zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych w systemie finansowo-księgowym (pełne księgi),
•    Uzgadnianie sald rozrachunków, monitorowanie płatności,
•    Współpraca z innymi działami firmy w kwestiach finansowo-księgowych, przygotowywanie zestawień.

Wymagane kwalifikacje:
•    Min. 6 miesięcy doświadczenia w ewidencji dokumentów na pełnych księgach i uzgadnianiu rozrachunków – warunek konieczny,
•    Praktyczna znajomość Excela (tabele przestawne, filtry, wyszukiwanie i porównywanie danych),
•    Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego (lub angielskiego),
•    Dokładność i skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
•    Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej,
•    Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze rachunkowości i finansów,
•    Przyjazną atmosferę w pracy,
•    Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Szczegółowe informacje na temat oferowanej pracy pod numer telefonu: +48 660 588 071.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane maile.