Kierownik Kontraktu z językiem niemieckim / Specjalista ds. realizacji kontraktów zagranicznych

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref.: 02/2018

Opis stanowiska:
•    Koordynacja realizowanych projektów zagranicznych,
•    Utrzymywanie bieżących kontaktów oraz koordynacja współpracy z Kontrahentami,
•    Reprezentowanie firmy w negocjacjach umów z Kontrahentami,
•    Uczestniczenie w procesie wdrażania nowych kontraktów,
•    Rozliczanie przerobu podlegających budów,
•    Przygotowywanie raportów i analiz,
•    Obsługa reklamacji,
•    Współtworzenie strategii rozwoju firmy,
•    Realizacja założonych celów biznesowych,
•    Kreowanie wizerunku firmy i jej polityki.

Wymagania:

•    Doświadczenie w prowadzeniu projektów zagranicznych (budowlanych, elektrotechnicznych itp.),
•    Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
•    Mile widziana znajomość zagadnień elektrotechnicznych,
•    Znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel),
•    Prawo jazdy kat. B,
•    Pełna dyspozycyjność oraz gotowość do częstych podróży służbowych,
•    Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji,
•    Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji zadań.

Oferujemy:
•    Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (dla osób zamieszkałych w Niemczech możliwość zatrudnienie w niemieckiej spółce),
•    Pracę w firmie z 11-letnim doświadczeniem, zatrudniającej ponad 200 osób,
•    Samodzielność w wykonywaniu zadań,
•    Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
•    Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

W tytule maila wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Szczegółowe informacje na temat oferowanej pracy pod numer telefonu: +48 660 588 071.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane maile.